HomeHizmetlerimizKurye

Dünya üzerinde 220'den fazla ülke ve özerk bölgeye süratli ve ekonomik taşımacılık servisi

Kurye Hizmetleri

Uluslararası arenada kurmuş olduğu çalışma ortaklıkları, ekspres kurye sektöründeki modern teknik ekipman ve deneyimli personeli ile PTS Worldwide Express, ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretmektedir.

İçinde bulunduğumuz teknoloji çağının gereklerine göre hareket eden PTS Worldwide Express; hedeflenen zamanda ve süratli teslimat ilkesini, fiyat avantajları ile birleştirerek alternatif taşıma hizmetleri ile desteklemektedir.
Sorunlarınıza bağımsız çözümler üretilmesi, esnek dağıtım koşulları, kısacası ihtiyacınız olan servis için siz de PTS Worldwide Express Sistemine dahil olun.

PTS Express

Firmamızın ana hizmeti olan PTS Express, uluslararası gönderilerinizin yurtdışına mümkün olan en süratli şekilde teslimini amaçlar. Bu servis dahilindeki bağımsız uluslararası çözüm ortaklıklarımız ve özel direkt uçuşlarımız gönderileriniz için esnek çözümler üretir. Daha çok B2B alanındaki zamana duyarlığı olan gönderilerde tercih edilmektedir.

Başta Almanya olmak üzere dünya üzerinde birçok ülkeye yapılan direkt uçuşlar ile, zamana duyarlı gönderilerinizin en kısa sürede teslimatı temin edilir. Gönderinizin kimin tarafından teslim alındığına ait detaylara, kısa bir süre sonra web sitemizden ya da müşteri hizmetleri departmanımızdan ulaşılabilir.

Notlar:


 • Her bir paketin ağırlığı 70 kg’ı geçmemelidir. Gönderinin toplam ağırlığında bir üst sınır yoktur; yani her bir kolinin ağırlığı 70 kg’dan az olmak kaydıyla istediğiniz sayıda koli gönderebilirsiniz.
 • Her bir paketin boyunun 270 cm’yi ve Boy + (2 x En) + (2 x Yükseklik) = 330 cm’yi aşmaması gerekir.
  (Gönderi yapılan ülkeye göre limitlerde değişiklikler olabilir.)

Asian woman accepting a delivery of boxes from deliveryman
Woman accepting a delivery of cardboard boxes from deliveryman

ecoPTS

Uluslararası gönderilerinizin çok avantajlı taşıma ücretleriyle makul teslim süreleri içerisinde kapıdan kapıya teslimatıdır. Özellikle B2C alanındaki gönderilerde tercih edilmektedir.

Gönderilerinizin teslimat sürelerinin PTS Express’e oranla daha uzun olduğu ecoPTS servisi, özellikle zamana daha az duyarlı olan ve /veya alıcılar şahıs adresleri olan gönderileriniz için yararlanabileceğiniz bir servis olup, fiyat açısından çok daha avantajlıdır.

Her ağırlıktaki gönderiniz için kullanabileceğiniz bu servisimizden yararlanabilmek için; mutlaka sarı renkli waybill kullanılmalıdır.

Notlar:

 • Her bir paketin ağırlığı 31.5 kg’ı geçmemelidir. Ancak paketlerin toplam ağırlığında bir üst sınır yoktur; yani her bir kolinin ağırlığı 31.5 kg’yu geçmemek kaydıyla istediğiniz sayıda koli gönderebilirsiniz.
 • Her bir paketin boyunun 175 cm’yi ve Boy+(2 x En)+(2 x Yükseklik)=300 cm’yi aşmaması gerekir.
  (Gönderi yapılan ülkeye göre limitlerde değişiklikler olabilir.)

Import Express

Yurt dışından Türkiye’ye getirtmek istediğiniz gönderilerin taşıma bedellerini ödemek istemeniz durumunda bu servisimizden yararlanabilirsiniz. PTS Worldwide Express hava taşımacılığı alanında size en uygun seçenekleri sunabilecek deneyime ve yetkinliğe sahiptir.

Notlar:

 • Her bir paketin ağırlığı 31.5 kg’ı geçmemelidir. Ancak paketlerin toplam ağırlığında bir üst sınır yoktur; yani her bir kolinin ağırlığı 31.5 kg’yu geçmemek kaydıyla istediğiniz sayıda koli getirebilirsiniz..
 • Her bir paketin boyunun 175 cm’yi ve Boy+(2 x En)+(2 x Yükseklik)=300 cm’yi aşmaması gerekir.
  (Ülkeye göre limitlerde değişiklikler olabilir.)

NAR Sistemi

Türkiye’den Avrupa Topluluğundaki her hangi bir ülkedeki alıcınıza ya da kendi firmanıza yapacağınız tek fatura ile ihracat ya da mikro ihracat işlemiyle, faturadaki alıcı ülkesine uğrama zorunluluğu olmadan avrupadaki her noktaya dağıtım servisi.

Bu servis sayesinde klasik nakliye sistemlerinin dışına çıkılarak özellikle third party alıcıların gereksinimleri karşılanır. Örneğin online satış yapmakta olan ve Avrupa’da da ofisi olan bir firmaysanız, PayPal ile yaptığınız satışları bu kanala yönlendirebilirsiniz.

Diğer Hizmetler

https://wp.pts.net/wp-content/uploads/2017/12/barcode600x800.jpg

Gönderi Takip

PTS Aracılığıyla yaptığınız tüm gönderilerinizi takip edebilirsiniz
https://wp.pts.net/wp-content/uploads/2017/12/ecommerce600x800.jpg

E-Ticaret

Mikro ihracat kapsamında B2C gönderilerin yurt dışına gönderilme servisi
https://wp.pts.net/wp-content/uploads/2017/12/6.jpg

Kurye Hizmetleri

Ekpres, Ekonomik ve Import Kurye hizmetlerimiz
https://wp.pts.net/wp-content/uploads/2017/12/freighter2-1.jpg

Hava Kargo

Bütün hava yolları ile dünyanın her yerine taşımacılık

Müşteri Hizmetleri

0850-480 0787

444 0 787