HomeHizmetlerimizHava Kargo

Hava limanından hava limanına ya da alıcınızın kapısına gönderi seçeneği

Hava Kargo Servisi

IATA Kargo Acentesi Yetki Belgesine sahip olan PTS Worldwide Express, Hava limanından hava limanına ya da alıcınızın kapısına kadar bütün hava yollarıyla müşteri arasında bir köprü görevi görmektedir.

Dünyanın her yerine havalimanı ya da kapı teslimi havayolu taşımacılığı hizmetleri veren PTS Worldwide Express, tüm havayolu şirketleriyle yapılan anlaşmalar sayesinde taşımalarda yer, opsiyon ve fiyat avantajı sağlamaktadır.

2000 yılından beri IATA üyesi yetkili hava kargo acentesi lisansına sahip olan PTS, sektöründeki deneyimi ve çalışma anlayışı ile havayolu taşımacılığında deneyimli ve tercih edilen bir markadır.

Avrupa, Amerika ve Uzakdoğu’ya konsolide servis olanağı da sağlayan PTS, yurtdışı acente ağı ile ithalat yüklerinizin yurda getirilmesinde, özellikle Avrupa ve Uzakdoğu’dan gelen mallarınızın konsolide edilerek fiyat avantajı oluşturulmasında önemli bir rol oynamaktadır.

PTS sektöründe bir ilki gerçekleştirerek tüm dünyaya İstanbul çıkışlı olarak yapacağınız yükleriniz için fiyatlamayı on-line olarak, kendi başınıza, sadece internet sayfalarımız aracılığı ile yapılmasına imkan veren Hava Kargo Fiyat Bilgi Sistemi’ni myPTS kullanıcılarının hizmetine sunmaktadır.

PTS Worldwide Express uluslararası deneyimi ve güçlü acente ağı ile minimum ağırlıktan komple uçak yüklemesine (charter) kadar tüm taşımalarınızı üstün hizmet anlayışı ile gerçekleştirmektedir.

Havayolu Taşımacılığı Servislerimiz

İHRACAT

 • Dünyanın her noktasına tekstil taşımacılığı
 • Hafta sonu konsolidasyonları
 • Hızlı, güvenli, ekonomik servis
 • Kapıdan kapıya teslim olanakları
 • Gümrükleme hizmeti

İTHALAT

 • Geniş acente ağı ile dünyanın dört bir yanından taşımacılık
 • Almanya başta olmak üzere konsolide servisler
 • Hızlı, güvenli, ekonomik servis
 • Amerika’dan özel taşımalar, direkt ve konsolide servisler
 • Uzak Doğu’dan haftanın hergünü organize edilen özel taşıma ve düzenli konsolidasyonlar
 • İstanbul gümrüklerinden kapı teslimi hizmetler

Tüm bunları yaparken en önemli ilkemiz “Hızlı bilgi akışı ve doğru bilgilendirme”dir.

En Süratli Taşımacılık

Yükü uçakla taşımak en hızlı ve en güvenli taşımacılık yöntemidir. IATA (International Air Transport Association, Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği), sadece havayolu şirketlerinin ve onlara yük temin etme yeteneği olan acentelerin üye olabildiği, uluslararası bir ticaret kuruluşudur. Kurumun merkezi Kanada’nın Montreal şehrindedir.

Türkiye’de 120 civarında IATA Kargo Acentesi bulunmaktadır. Havayolları doğrudan kargo sahipleriyle iletişime geçemezler; IATA’ya teminat vermiş olan Yetkili Kargo Acenteleri aracılığıyla yük taşıyabilmektedirler.

“Hava Kargo Taşımacılığı” adı verilen bu sistemde navlun; havayoluna, mal cinsine, varış hava limanına, gönderinin ağırlığa ve hatta taşıma gününe göre değişebilmektedir. 20 yıllık deneyimi ile PTS Worldwide Express bu alanda da müşterilerine gereksinim duydukları hatasız taşımacılığı en iyi şekilde yerine getirmektedir.

Diğer Hizmetler

https://wp.pts.net/wp-content/uploads/2017/12/barcode600x800.jpg

Gönderi Takip

PTS Aracılığıyla yaptığınız tüm gönderilerinizi takip edebilirsiniz
https://wp.pts.net/wp-content/uploads/2017/12/ecommerce600x800.jpg

E-Ticaret

Mikro ihracat kapsamında B2C gönderilerin yurt dışına gönderilme servisi
https://wp.pts.net/wp-content/uploads/2017/12/6.jpg

Kurye Hizmetleri

Ekpres, Ekonomik ve Import Kurye hizmetlerimiz
https://wp.pts.net/wp-content/uploads/2017/12/freighter2-1.jpg

Hava Kargo

Bütün hava yolları ile dünyanın her yerine taşımacılık

Müşteri Hizmetleri

0850-480 0787

444 0 787