PTS Header
Fiyat Hesaplama, Konşimento Oluşturma, Kurye Çağırma Ekranındaki Değişiklikler

Fiyat Hesaplama, Konşimento Oluşturma, Kurye Çağırma Ekranındaki değişikliklere buradan ulaşabilirsiniz.

Değerli Müşterimiz,

22.04.2022 tarihinde MYPTS üzerinde önemli düzenlemeler olacaktır. Bu değişiklikler hakkında sizleri bilgilendirmek isteriz.

1. MYPTS Fiyat Hesaplama Ekranındaki Değişiklikler: Yapılan geliştirmeler sonrasında, önce ülke bilginizi, ardından kargo türünüzü seçerek, ağırlık bilgisini paylaşmanızın ardından, Hesapla butonuna bastığınız takdirde; servis türleri için fiyat bilgisi listelenecektir. PTS ile yapılan sözleşmenize bağlı olarak size uygun olan servis türünü seçebilirsiniz.

2. MYPTS Konşimentosu Ekranındaki Değişiklikler: Yapılan geliştirmeler sonrasında, alt kısımda bulunan “Servis Türü” alanı üst kısıma taşınmıştır. PTS ile olan sözleşmenize bağlı olarak servis türü alanını doldurabilirsiniz. Servis türü bilgisini sisteme girdikten sonra hangi ülkelerden hizmet alabileceğinizi görüntüleyebilir, size uygun olan ülkeyi seçebilirsiniz.

3. MYPTS Kurye Çağırma Ekranındaki Değişiklikler: Yapılan geliştirmeler sonrasında, “Servis Türü” alanı tabloda en sola taşınmıştır. PTS ile olan sözleşmenize bağlı olarak önce servis türü alanını doldurmanız gerekmektedir. Servis türü bilgisini seçtikten sonra size uygun olan ülkeyi seçebilirsiniz.Sorularınız için PTS Müşteri Hizmetlerimizle irtibata geçebilirsiniz.
Saygılarımızla,
PTS Express

Whatsapp
Telegram