Paketleme Rehberi
Gönderinizi doğru bir şekilde hazırlamak, gönderinizin zamanında ve eksiksiz ulaşmasını sağlamanın en iyi yoludur. Bu, doğru paketleme malzemeleri ve etiketlerinin yanı sıra doğru boyutta kutu kullanma anlamına gelir.
Gönderi maliyetlerinizi doğru hesaplayın
Hacimsel ağırlık, gönderi maliyetlerini belirleyen paket ağırlığını bulmak için kullanılır. Hacimsel ağırlık; gerçek ağırlığıyla ilgili olarak kapladığı alan miktarı anlamına gelen paket yoğunluğunu ifade eder, gönderiniz ne kadar büyükse hacimsel ağırlık da o kadar büyük olur.
Nasıl doğru şekilde paketlenir

  • Düzenlemeler Paketinizin gönderdiğiniz durumda güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için ilgili paketleme düzenlemelerine bağlı kalmanız gerekmektedir.
  • Gönderi etiketleme Etiketler varış yeri ve gönderiyle nasıl ilgilenilmesi gerektiği konusunda önemli bilgiler sağladığı için etiketlerin gönderinize doğru bir şekilde yapıştırılması önemlidir.
  • Kırılgan ve çok değerli gönderiler Bu tür gönderiler ekstra dikkat gerektirir. Bu nedenle, taşıma esnasında hasar riskni azaltmak için bu gönderilerin doğru şekilde paketlenmesini ve işaretlenmesini sağlamak önemlidir. DETAYLI BİLGİEn İyi Çözüm, En İyi Fiyatlarla Her Zaman Sizinleyiz...
  • Küçük, orta, büyük tüm şirketlere uygun özel taşımacılık çözümleri
  • Sürekli gönderimleriniz çok daha uygun fiyatlar
  • Adresinizden teslim alma ve PTS Paket Teslim Noktaları ile işinizi kolaylaştırıyoruz.
Detaylı bilgi ve size özel fiyatlar için
Whatsapp
Telegram