Büyük ve Ağır Gönderiler
Bir koli dolusu kitap, bir palet dolusu tuğla ya da koca bir araç filosu göndermeniz gerekiyorsa, ağır yükler konusunda bize güvenebilirsiniz.
Neler "ağır" olarak nitelendirilir?

Resmi düzenlemelere göre 23kg'ın üzerindeki tüm koliler ağır gönderi olarak sınıflandırılmaktadır. Ancak bu, gönderinin paletlenmesi gerektiği anlamına gelmez. Genellikle 70kg'ın altındaki gönderiler paletsiz yollanabilir, ancak bu gereklik, bölgeye bağlı olarak değişiklik gösterir.
Neler "büyük" olarak nitelenebilir?

Büyük ürünler için resmi bir niteleme bulunmamakta, ancak paletli taşınması gereken tüm ürünler bu kategoride sınıflandırılır.

Seçtiğiniz hizmete bağlı olarak büyük gönderilerde "Boyut Aşım" ücreti oluşabilir. Ekonomi hizmetlerinde, bu 2,4 x 1,2 x 1,8 metreden büyük gönderilere uygulanır. Ekspres Hizmetler için bu 1,2 x 1,2 x 1,5 metredir.
Gönderinizin ağırlığı ve genişliği ne olursa olsun , size özel çözümlerimizle ihtiyacınıza uygun şekilde en uygun yöntemlerle taşıyabiliriz.
Ekonomi Servisimiz

*En iyi fiyat
Ekonomik hizmetimiz, hızı ve bütçeyi dengelemesi gerekenlerin, tüm gönderilerinin zorlamadan taşınmasını sağlar.
Ekspres Servisimiz

*Hızlı
Ekspres hizmetimiz ile tüm gönderilerinizin en kısa sürede teslim olmasını sağlar.
Gönderilerinizin ölçü ve ağırlığına göre en uygun çözümler sunuyoruz.
Ağır koliler
70kg'a kadar olan kolileri paletsiz kabul edebiliriz ancak gönderi sürecine dahil olan herkesin bunun ağır gönderi sınıfına girdiğinin farkında olması çok önemlidir.

Paletler
Mükemmel bir palet, yalnız sağlamlık ve koruma sağlamaz –aynı zamanda ek ücret oluşmasını da önler. Ücretlerimiz, ağırlık ve hacim bilgilerine bağlı olduğu için, fazladan yer kaplayan veya istiflemeye engel olan paletler ek ücretlerin doğmasına neden olabilir.

Gönderi Talebinde Bulunun
Bir koli dolusu tişört, bir palet dolusu tuğla ya da koca bir araç filosu göndermeniz gerekiyorsa, ağır yükler konusunda bize güvenebilir ve bizden destek alabilirsiniz.
Gönderlerinizi takip edin
Gönderilerinizi yolcu ettiniz mi? Süper! En kısa sürede kadar alıcınıza ulaşacak.

Bu arada, Gönderi Takip sayfasına gönderi (konşimento) numaranızı girerek durumunu takip edebilirsiniz. İster dünyanın bir köşesine doğru yolu yarılamış olsun ister gönderileriniz gümrük işlemlerinde olsun asla görüş alanınızdan çıkmaz. İnternet olan her yerde her zaman gönderiniz ile ilgili detayları canlı takip edebilirsiniz.
Whatsapp
Telegram